Data publikacji

Przejdź na gaz. Doradzą, jak to zrobić

Informacja turystyczna - od 10 czerwca  tu będzie można porozmawiać również o założeniu gazu

Dzisiaj, jak w każdy czwartek, od godz. 12.00 do 14.00 zapraszamy do Punktu Konsultacyjnego PGNiG. Po Covidowej przerwie jest otwarty tym razem w Punkcie Informacji Turystycznej (przy kinie) w Połczynie – Zdroju.

PGNiG we współpracy z Urzędem Miejskim w Połczynie-Zdroju pomogą mieszkańcom w wymianie ogrzewania na gazowe. Dyżur przedstawiciela PGNiG Obrót Detaliczny w punkcie przy ulicy Kościuszki ma na celu fachowe wsparcie procesu przyłączeniowego do sieci gazowej. 
PGNiG Obrót Detaliczny oraz Gmina Połczyn- Zdrój zawarły porozumienie o współpracy, które ma ułatwić mieszkańcom wymianę tradycyjnych palenisk, opalanych paliwem stałym, na nowoczesne systemy ogrzewania zasilane ekologicznym i już tanim paliwem, jakim jest gaz ziemny.
W ramach porozumienia, PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. uruchomił Punkt Informacyjny. Można w nim uzyskać informacje na temat m.in. możliwości rozpoczęcia korzystania z gazu, procesu przyłączenia do sieci, zasad rozliczania i dokonywania odczytów gazomierza, cen gazu i energii elektrycznej, zawarcia umowy kompleksowej na sprzedaż gazu i energii elektrycznej oraz nowych ofert dostępnych również na stronie internetowej pgnig.pl.
Przypominamy także, że gmina Połczyn–Zdrój, mając na uwadze konieczność poprawy jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych, już od sierpnia 2019 r. wspiera swoich mieszkańców w staraniach o uzyskanie dotacji z programu „CZYSTE POWIETRZE” na wymianę przestarzałych kotłów oraz na przeprowadzenie termomodernizacji budynków. Więcej informacji na stronie internetowej gminy, w zakładce „Informacje dla mieszkańców”.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o programie oraz w celu umówienia wizyty w Urzędzie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 885 857 717.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Mieszkańców!
 

Najczęściej czytane

Policja
Data publikacji:
 
więcej informacji
Burmistrz i jurorzy
Data publikacji:
W czwartek 22 lipca, podczas pierwszego dnia trwającego właśnie festiwalu Połczyn. Festiwal Ulicy, Burmistrz Połczyna-Zdroju Sebastian Witek spotkał się ze znamienitymi Jurorami: Zbigniewem Krzywański…
więcej informacji
I DZIEŃ FESTIWALU POŁCZYN. FESTIWAL ULICY
Data publikacji:
Mamy za sobą pierwszy dzień Połczyn. Festiwal Ulicy. Na festiwalowej scenie przy Placu Wolności zaprezentowały się zespoły: Potargani., Tattva, WHOISWHO, Rockin'birds, The Klezmafon, Restless Sea, Cal…
więcej informacji