Velo Baltic z podziękowaniami. Za rok kolejny wyścig

Data publikacji

Velo Baltic z podziękowaniami. Za rok kolejny wyścig

Uczestnicy spotkania[0]

Dnia 29 lipca 2021 r. w Gminie Połczyn-Zdrój przedstawiciel Fundacji Promowania Sportu Velo Baltic Marcin Bachtiak Sekretarz Zarządu Fundacji w imieniu Prezesa Fundacji Jaro-sława Marycza podziękował władzom Gminy Połczyn-Zdrój, osobom i instytucjom za pomoc w organizacji wyścigu kolarskiego pod nazwą Velo Baltic Połczyn-Zdrój, który odbył się 27 czerwca br. w Połczynie-Zdroju. 
Szczególne podziękowania przekazał dla Burmistrza Sebastiana Witka, Wiceburmistrz Emilii Mazur, strażakom Gminy Połczyn-Zdrój na ręce byłego Prezesa OSP w Połczynie- Zdroju Arkadiusza Raniowskiego oraz Zdzisława Wiatera, inspektora ds. sportu i turystyki w Urzędzie Miejskim w Połczynie-Zdroju. 
Na spotkaniu ustalono ponadto, że za rok w czerwcu wystartuje następny wyścig. Uczestnicy wyścigu bardzo wysoko ocenili malowniczość i stopień trudności trasy.


Adres źródłowy: https://polczyn-zdroj.pl/news/velo-baltic-z-podziekowaniami-za-rok-kolejny-wyscig

Załączniki
  • [0] https://polczyn-zdroj.pl/sites/default/files/styles/news_node/public/obrazek/2021-07/1%20Uczestnicy%20spotkania.JPG?itok=h0iWY-Ad