Spektakl "Odjechana farsa" w Połczynie-Zdroju

Spektakl "Odjechana farsa" w Połczynie-Zdroju

,,Odjechana farsa''- plakat[0]
Kultura
Data wydarzenia
Godzina
19:00
Miejsce

Kino Goplana w Połczynie-Zdroju

Dodatkowe informacje

Przed nami kolejna interesująca, a przede wszystkim rozweselająca sztuka teatralna, pt. "Odjechana farsa" w wykonaniu Moniki Mazur-Chrapusty i Piotra Szwedesa, na którą zaprasza Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju. Czas trwania spektaklu około 110 minut z przerwą. Ostrzegamy!

"Odjechana farsa" - najbardziej odjechane i nieprzewidywalne dwie godziny twojego życia. Obejrzenie "Odjechanej farsy" może być przyczyną niemożności powstrzymania śmiechu i grozi intensyfikacją dobrego humoru. Przed wizytą w teatrze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. A potem, niezależnie co powiedzą… i tak przyjdź na "Odjechaną farsę". Najwyżej umrzesz ze śmiechu… Czy w jednym niewielkim pokoju hotelowym zmieści się 10 osób, z których każda będzie miała swoje plany związane z tym pokojem i osobami w nim się pojawiającymi? Tak…ale pod warunkiem, że w owych 10 osób wcieli się dwoje wyśmienitych aktorów, którzy brawurowo zagrają dziesięć różnych postaci w dziesiątkach zaskakujących i absurdalnych sytuacji. Sławny pisarz piszący poradniki małżeńskie - jak żyć w szczęśliwym związku - ze swą nieszczęśliwą i znudzoną związkiem żoną, senator incognito wraz z kochanką pragnącą za wszelką cenę sławy, siostra zakonna ze inklinacjami do show biznesu, nachalny i wścibski boy hotelowy, przebiegła reporterka miejscowej stacji telewizyjnej - to tylko kilkoro postaci z tej niezwykłej galerii ludzkich osobliwości, które los połączy przez kilkadziesiąt minut w małym pokoju hotelowym na dalekiej prowincji. Świat w pigułce i pigułka eksplodująca emocjami, żądzami i uczuciami, które… mieszkają w każdym z nas. "Odjechana farsa" to zupełnie zwariowana i nieprzewidywalna teatralna przygoda, to zabawa w najczystszej formie, to popis aktorskich umiejętności najwyższej klasy i Mount Everest komediowej formy. Błyskotliwe i przezabawne dialogi, nieprawdopodobna historia i zawrotne tempo akcji, imponująca inscenizacja oraz gwiazdorska obsada. Wszystko czego potrzeba, ażeby spędzić najbardziej odjechany i relaksujący wieczór w małym, ale niezwykłym pokoju hotelowym.

Tłumaczenie - Hanna Szczerkowska Reżyseria - Tomasz Dutkiewicz Scenografia - Wojciech Stefaniak Spektakl dla widzów od 15 roku życia.

Miejsce: Kino Goplana, ul. Parkowa 4, 78-320 Połczyn-Zdrój

Ceny: 70 zł (ulgowy - emeryci, renciści, studenci), 80 zł (normalny)

Bilety do nabycia w kasie Kina Goplana oraz na naszych stronach:

https://tiny.pl/wpslt

,,Odjechana farsa''- plakat spektaklu[1]


Adres źródłowy: https://polczyn-zdroj.pl/wydarzenie/spektakl-odjechana-farsa-w-polczynie-zdroju

Załączniki
  • [0] https://polczyn-zdroj.pl/sites/default/files/styles/event/public/2023-01/odjechanaa.jpg?h=05e38a2e&itok=A8ubH1Pp
  • [1] https://polczyn-zdroj.pl/sites/default/files/pliki/odjechanaa.jpg