Data publikacji

Harmonogramy odbioru odpadów

ATF

Właściciele nieruchomości zobowiązani są przekazywać odpady komunalne z nieruchomości do odbioru z częstotliwością zapewniającą nieprzepełnianie pojemników oraz niedopuszczenie do rozkładu zgromadzonych odpadów.

Odpady komunalne  będą odbierane od właścicieli nieruchomości, przez operatora – ATF  Sp. z o.o. Sp. K., w ramach uiszczanej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Odpady będą odbierane z nieruchomości zgodnie z harmonogramem odbioru sporządzonym przez operatora.

Harmonogram dostępny jest na stronie internetowej Połczyn-Zdrój - Kurort z duszą w zakładce informacje dla mieszkańców  GOSPODARKA ODPADAMI oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju - na stronie głównej.
Ponadto w terminie do 15 stycznia 2021 roku harmonogram w papierowej wersji otrzymają właściciele nieruchomości jednorodzinnych zamieszkałych i zarządcy nieruchomości wielorodzinnych zamieszkałych.

ATF

 

Najczęściej czytane

awaria
Data publikacji:
Regionalne Wodociągi i Kanalizacja w Białogardzie RE2 w Połczynie-Zdroju informuje, że w związku z awarią na sieci wodociągowej w Połczynie-Zdroju, w dniu 02.03.2021r. od godz. 13.40 do godz. 16.00 na…
więcej informacji
Babski przekręt
Data publikacji:
Typowo "kobiecy" spektakl z okazji Dnia Kobiet? Czemu nie, zapraszamy wszystkie Panie do Kina Goplana. "Babski przekręt" to tytuł najnowszego spektaklu w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza, który będzi…
więcej informacji
Szczepimy się
Data publikacji:
 
więcej informacji