Zamieszkaj w Szwajcarii Połczyńskiej z „Norbi Dom”

Zielony Zakątek

#SzwajcariaPołczyńska Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach, którzy działają w ramach marki regionalnej Szwajcaria Połczyńska.

Norbi-Dom Sp. z o.o. to deweloper budujący pod klucz. Ma siedzibę w Redle, na terenie Gminy Połczyn-Zdrój. Jest rodzinną firmą z tradycjami, który buduje solidnie i bezpiecznie. Wieloletnia obecność na rynku pozwala mieć pewność, że jej pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia wszelkich spraw. Wkrótce wybuduje dwa bloki w wysokim standardzie w Połczynie-Zdroju.

Urokliwe miejsce w zaciszu miasta

Lokalizacja połczyńskiej inwestycji pod nazwą „Zielony Zakątek” przy ul. Strażackiej stanowi atrakcyjną ofertę dla osób pragnących zamieszkać w zacisznym miejscu, gdzie jest zarazem dogodny i szybki dostęp do pełnej miejskiej infrastruktury, jak: szkoły, przedszkola, banki, sklepy. Miłośnicy ciszy i spokoju odpoczną w otoczeniu przyrody.

Rozpoczęcie budowy jeszcze w 2023 roku

W ramach przygotowywanej inwestycji powstaną 2 budynki wielorodzinne, każdy z nich z windą, z garażem podziemnym i miejscami postojowymi przy budynku.

Budynki będą miały 4 kondygnacje naziemne i jedną podziemną, w którym zaprojektowano łącznie 64 mieszkania 1-, 2-, 3- pokojowe o powierzchni mieszkalnej od 30 do 75 metrów kw. w cenie od 6.200 zł/m2.

Mieszkania posiadać będą eleganckie przeszklone loggie (balkony), które zapewnią przydomową strefę relaksu jednocześnie doświetlając wnętrze mieszkania.
Udogodnieniem dla mieszkańców jest winda, 34 miejsca postojowe w hali garażowej, 32 miejsc postojowych naziemnych oraz precyzyjnie zaplanowany teren wokół budynku z placem zabaw dla dzieci, alejkami spacerowymi i wybiegiem dla psów.

Ogromną zaletą inwestycji jest architektura budynków, która łączy funkcjonalność z nowoczesnością, dzięki temu pomieszczenia są ustawne i bardzo dobrze doświetlone. Doskonałej jakości materiały użyte do budowy umożliwią nisko kosztowe użytkowanie mieszkań. Postawiliśmy na przestronność i funkcjonalność części wspólnych, zapewniając komfort i wygodę.

„Zielony Zakątek” to słoneczne, zaciszne miejsce idealne dla osób ceniących bliskość natury, aktywny wypoczynek, jednocześnie mając dogodny dostęp do punktów związanych z codziennym życiem tj. szkoła, przedszkole, sklepy.

Zielony Zakątek – w nim każdy znajdzie mieszkanie dla siebie!

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:
NORBI-DOM - Nowe mieszkania Połczyn-Zdrój - Zielony Zakątek (norbidom.pl)

Kontakt w sprawie nabycia mieszkań:

Renata Adamczyk tel.: +48 787 019 887

mail: renata [dot] adamczyk [dot] szatgmail [dot] com