Data publikacji
Mieszkańcy

Słoneczny Czarter

Jacht oznakowany logo Szwajcarii Połczyńskiej

#SzwajcariaPołczyńska Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach działających w ramach marki regionalnej Szwajcaria Połczyńska.
Szwajcaria Połczyńska to nie tylko wzniesienia i górki, ale też fantastyczne żeglowne jeziora. W tym drugie najgłębsze jezioro w Polsce – Jezioro Drawsko. Wprawdzie sezon żeglarski się skończył, ale czas pomyśleć o kolejnym. Niezastąpiona jest w tym przypadku możliwość wypożyczenia jachtów w „Słonecznym Czarterze” – czyli u partnera Marki Szwajcaria Połczyńska. Jachty cumują na przystani Campingu WAJK, 78-551 Piaseczno 23.
Kontakt Jachty Drawsko – Czartery Słoneczny Czarter ul. Rzemieślnicza 1, 78-320 Połczyn Zdrój, tel. 519 874 720 e-mail: kontaktatslonecznyczarter [dot] pl
Strona internetowa: Słoneczny Czarter (slonecznyczarter.pl)
Drawsko to drugie jezioro w Polsce pod względem głębokości. Jest też jednym z największych. Około 1800 hektarów powierzchni, 331 milionów metrów sześciennych wody o unikalnym, szmaragdowym odcieniu. Na akwenie jest kilkanaście wysp i kilka plaż. To świetne miejsce na zacumowanie łodzi i jachtu.
Firma o swojej ofercie:
Czartery Drawsko
Bliski kontakt z naturą jest teraz możliwy. Przeżyj żeglarską przygodę na jeziorze Drawsko w pięknych okolicznościach przyrody. Poczuj promienie słońca na twarzy i delikatną bryzę rozsiewającą zapach pobliskich lasów. Obierz kurs na Pojezierze Drawskie i wyczarteruj jacht.
Skorzystaj z naszej oferty i nabierz wiatru w żagle. Wybierz czarter jachtów spełniający wymogi najbardziej zagorzałych armatorów.
Czarter jachtów Drawsko – obierz kurs idealny
Każdy zapalony żeglarz odnajdzie w naszej ofercie jachty przeznaczone zarówno do samotnej jak i rodzinnej wyprawy. Nasz czarter obejmuje jednostki Antila 24.4 (Agatuszek oraz Jagoda) z 2020 roku, na których pokładzie znajdzie się 6 pełnowymiarowych koi. Jachty zostały wyposażone również w toaletę oraz kambuz posiadający sprzęt, który umożliwia przyrządzanie ciepłych posiłków.
Malownicze Jezioro Drawsko – czarter jachtu
Jezioro Drawsko na Pojezierzu Drawskim wyróżniają malownicze tereny obfitujące w zielone lasy. To doskonałe miejsce dla każdego wilka morskiego kochającego żeglarskie wyprawy. Dwanaście wysp położonych na jeziorze będzie stanowić wspaniałą, naturalną przystań po całodniowych zwrotach przez sztag. Zostaw dotychczasowe obowiązki za rufą i zrelaksuj się na pokładzie łódki.
Czarter jachtów – cena
Oferta obejmuje wypożyczanie jachtów z pełnym wyposażeniem. Cena jest ustalana na podstawie liczby dni czarteru. Nasi klienci mają możliwość zamówienia nadprogramowych usług za dodatkową opłatą, w skład których wchodzą między innymi: komplet pościeli, opłata za pupila lub wynajem deski SUP. Dla żeglarzy przygotowaliśmy również szereg rabatów.
Zapoznaj się szczegółowo z naszym cennikiem i skorzystaj z oferty czarterowej już dziś.
Czarter - Stare Drawsko - oferta
Oferta Słonecznego Czarteru to doskonała okazja na wyprawę z przyjaciółmi lub rodziną. Wyposażenie naszych jednostek umożliwia wielotygodniowe rejsy pod pełnymi żaglami. Dowiedz się więcej na temat usług. Dokonaj rezerwacji już dziś. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza online i zaplanuj swoim bliskim niezapomnianą przygodę.
Jezioro Tajemnic
Na jeziorze prowadzono także akcję Exploracyjno-Historyczną Jezioro Tajemnic. Jej celem było odnalezienie zatopionego niemieckiego okrętu podwodnego. Zlokalizowano wiele historycznych artefaktów, jednak ta zagadka dotąd pozostaje nierozwiązana.
Strona internetowa poświęcona jezioru: http://jeziorotajemnic.pl/

 

Najczęściej czytane

Skatepark z lotu ptaka
Data publikacji:
Informujemy, że na podstawie Decyzji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego Nr 55/2024 z dnia 19 lipca 2024 r. zostało udzielone pozwolenie na użytkowanie skateparku oraz dwóch boisk do siatkówki…
więcej informacji
OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE 21.07.2024 R- 22.07.2024 R.
Data publikacji:
OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE 21.07.2024 R- 22.07.2024 R. MOŻLIWE UPAŁY…
więcej informacji
plakat
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Fundacja Manowce zaprasza seniorów na spacer edukacyjny ,,Aktywni seniorzy Połczyna-Zdroju''
więcej informacji