Data publikacji

SOBÓTKA Materiały Budowlane Broda i Wspólnicy Sp. J.

SOBÓTKA Materiały Budowlane Broda i Wspólnicy Sp. J.

#SzwajcariaPołczyńska Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach, którzy działają w ramach marki regionalnej Szwajcaria Połczyńska.
Hurtownia Materiałów Budowlanych „Sobótka” s. c. powstała w roku 1995 w Połczynie – Zdroju.
W roku 1999 firma przeniesiona została do aktualnej, własnej siedziby przy ul. Młyńskiej 2a. Zmiana ta umożliwiła gwałtowny rozwój przedsiębiorstwa, który trwa nieustannie aż do dziś, zaś wypracowana przez lata pozycja pozwala nam optymistycznie spoglądać daleko w przyszłość.
Duży wzrost zainteresowania na coraz to szerszy asortyment zaowocował w listopadzie 2006 r. powołaniem do życia siostrzanej firmy „Sobótka II”, która specjalizuje się głównie w sprzedaży płytek ceramicznych.
Obecnie SOBÓTKA Materiały Budowlane Broda i Wspólnicy Sp. J. jest prężną firmą rodzinną, która zaopatruje remonty, budowy i inwestycje klientów indywidualnych, instytucji i firm.
Hurtownia prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową, jest dystrybutorem wielu znanych, renomowanych marek. Zatrudnia 18 pracowników, posiada własny wyspecjalizowany transport, budynki handlowo – magazynowe o łącznej powierzchni 1400 m2, oraz łącznie około 500 m2 powierzchni placu.
Dane firmy
SOBÓTKA Materiały Budowlane Broda i Wspólnicy Sp.J.
ul. Młyńska 2a
78-320 Połczyn Zdrój
tel. +48 94 366 43 58
tel. +48 94 365 07 15
kom. +48 600 919 824
e-mail: sobotkahmbato2 [dot] pl
e-mail: sobotkamb [dot] ghbatgmail [dot] com
https://sobotka.co/materialy-budowlane/

 

Najczęściej czytane

Jubileusz 100- lecia pani Michaliny Pawlikowskiej z Ogartowa
Data publikacji:
Dzisiaj, 14 czerwca jubileusz 100-lecia obchodzi Pani Michalina Pawlikowska. Z tej okazji szanowną Jubilatkę odwiedzili Burmistrz Połczyna-Zdroju Józef Nizioł oraz Zastępca Burmistrza Bogusław Ogorzał…
więcej informacji
Dogoterapia w Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Toporzyku
Data publikacji:
Prowadzona w  szkole dogoterapia pomaga w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności okazywania emocji i uczuć. Dzieci uczą się respektowania potrzeb zwierząt oraz usprawniają funkcje poznawcze i poprawi…
więcej informacji
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI ŻACZEK
Data publikacji:
W dniach 01-02.06.2024 roku w RZESZOWIE (województwo podkarpackie), zostały przeprowadzone INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI ŻACZEK (dzieci urodzonych w 2013 roku i młodszych) w tenisie stołowym. W wyni…
więcej informacji