Data publikacji

„Mała Wenecja”, Wielki Wypoczynek

Mała Wenecja

#SzwajcariaPołczyńska Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach, którzy działają w ramach marki regionalnej Szwajcaria Połczyńska.

Mała Wenecja w Smołdzięcinie, pomiędzy Połczynem-Zdrojem a Nowym Worowem, to agroturystyczne gospodarstwo rodzinne z klimatem
To czyste powietrze, miła atmosfera i spokojne miejsce z malowniczymi krajobrazami lasów, pól, jezior i wąwozów.Miejsce idealne zarówno dla osób, które pragną spędzić aktywnie czas w naturalnym środowisku polskiej wsi, a także dla ludzi, którzy mają dość zgiełku miejskiego i szukają ciszy i spokoju. Dla nich są tam zwierzęta, które można karmić, długie spacery, sauna i jacuzzi, altanki, w których można poczytać, a latem ogrody pełne pachnących kwiatów.
Właściciele - Hubert Kochan wraz z rodziną to osoby niezwykle kreatywne i aktywne oraz bardzo pozytywnie „zakręcone”. Czerpią pozytywną energię z natury, która daje im siłę i wolność. Kochają zwierzęta, które – jak mówią - są integralną częścią ich rodzinki. Mają wiele pasji, którymi zarażają innych: morsowanie, jazda konna, łowiectwo czy lotnictwem.
    
Atrakcje Małej Wenecji
Czego spodziewać się po „Małej Wenecji”? Gospodarstwo organizuje wesela, imprezy okolicznościowe, integracyjne, komunie, chrzciny, wieczory kawalerskie/panieńskie, Kinder bale, czy weekendy fitness. Na życzenie Gości organizowane są też atrakcyjne wycieczki po ciekawej okolicy Szwajcarii Połczyńskiej.  W planie są m.in. Dolina Pięciu jezior, Rezerwat zielone Bagna, czy Połczyn zdrój.
Możliwa jest także jazda Off Road Jeppem po przepięknych terenach okolicy,spacery z koniem i karmienie zwierząt. Dla wszystkich Gości na terenie obiektu dostępny jest bezpłatny Internet WIFI oraz prywatny parking.
Z dala od zgiełku miast, Mała Wenecja oferuje ciszę i spokój.
Nie zabraknie jednak okazji do przeżycia ciekawych przygód i dobrej zabawy.Można też zwiedzać "Ostoję dla zwierząt" - muzeum przyrodniczo-myśliwskie i posłuchać ciekawych opowieści przyrodniczych.Na łonie natury mogą odbywać się również wycieczki piesze z elementami survivalu oraz spotkania towarzysko-integracyjne w niezapomnianej scenerii.
Niesamowitą atrakcją jest stary sad z dawnymi odmianami jabłoni i grusz. Można smakować te owoce, również zrobić zaprawy ze smakowitym owocowym latem zamkniętym w słoikach.

Strona internetowa „Małej Wenecji”: Gospodarstwo Agroturystyczne Mała Wenecja (malawenecja.pl)

 

 

Najczęściej czytane

Skatepark z lotu ptaka
Data publikacji:
Informujemy, że na podstawie Decyzji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego Nr 55/2024 z dnia 19 lipca 2024 r. zostało udzielone pozwolenie na użytkowanie skateparku oraz dwóch boisk do siatkówki…
więcej informacji
OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE 21.07.2024 R- 22.07.2024 R.
Data publikacji:
OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE 21.07.2024 R- 22.07.2024 R. MOŻLIWE UPAŁY…
więcej informacji
plakat
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Fundacja Manowce zaprasza seniorów na spacer edukacyjny ,,Aktywni seniorzy Połczyna-Zdroju''
więcej informacji