Data publikacji
Mieszkańcy

Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego

Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego

W dniu 15 września 2023 r. w Sali Kominkowej na Zamku w Połczynie-Zdroju odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. 
Medale odebrali Państwo: Ewa i Mieczysław Ciurzyńscy, Krystyna i Krzysztof Rzepeccy, Anna i Lech Stojek, Danuta i Wiesław Markiewicz, którzy przy złożonej sobie przysiędze miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej trwają już przeszło 50 lat.
Dekoracji dostojnych Jubilatów w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonała Zastępca Burmistrza Połczyna-Zdroju Emilia Mazur w obecności Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Renaty Kwilińskiej.
Parom zostały wręczone również kwiaty, upominki i akty pamiątkowe.
Uroczystość odbyła się przy współpracy z Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju, na terenie połczyńskiego Zamku przy akompaniamencie muzyki i śpiewu Pana Bolesława Kurka i chórku dziecięcego Art Voice.
Dostojnym Jubilatom składamy gratulacje oraz życzymy kolejnych lat pełnych szczęścia i radości, dużo zdrowia, miłości i pogody ducha na kolejne lata.

 

 

Najczęściej czytane

PLAKAT
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) „Oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego - jak działają oszuści i ja…
więcej informacji
Wklejka z logo Szwajcarii Połczyńskiej na rynku w Krakowie
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
#SzwajcariaPołczyńska Wyjeżdżasz na weekend? Weź naklejkę i promuj Szwajcarię Połczyńską! Kolejne zdjęcia wykonano w stolicy małopolski. Edycja specjalnych naklejek dla mieszkańców gminy, którzy wyjeż…
więcej informacji
Europejski Festiwal Filmowy Integracja TY i JA
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Dziś (28.09.2023 r.) w Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju odbyły się projekcje filmów w ramach Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja TY i JA pod nazwą MAŁE FESTIWALE TY I JA. W wydarzeniu uczes…
więcej informacji