Data publikacji
Mieszkańcy

VELO BALTIC WYŚCIG SZOSOWY 26 CZERWCA - UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM

VELO BALTIC WYŚCIG SZOSOWY 26 CZERWCA - UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM

Fundacja Promowania Sportu organizator wyścigu rowerowego Velo Baltic informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym, które wystąpią 26 czerwca
2022 r.

Od godziny 08:00 częściowo zamykany będzie ruch na ul. Mieszka I.

O godz. 11:00 nastąpi całkowite zamknięcie ul. Szczecińskiej na odcinku od ul. Mieszka I do skrzyżowania na m. Ogartowo. Pozostałe drogi powiatowe i gminne zostaną zamknięte na
15 min przed startem
dystansu MINI (11.45). Start dystansu o godz. 12:00.

Od godz. 11:45 wprowadzony zostanie całkowity zakaz poruszania się pojazdów po wyznaczonej trasie wyścigu, wszystkie barierek ochronne oraz zapory zostaną przestawione na docelowe miejsce uniemożliwiające wtargnięcie pojazdów na trasę wyścigu. Droga DW 172 będzie patrolowana przez Policję oraz służby Organizatora i Policję.
Ruch na przejściach dla pieszych regulowany przez osoby organizatora.

Strefa zamknięta – pętla wyścigu
Całkowicie zamknięta zostanie ul. Mieszka I. Możliwość wyjazdu z niej będą mieli jedynie mieszkańcy okoliczni, którzy będą kierowani w stronę najbliższego wyjazdu poza pętle wyścigu. Kierowanie ruchem organizator zapewnia poprzez Ochotniczą Straż Pożarną, WOPR oraz Wolontariuszy.

Zabezpieczenie przejść dla pieszych
Przejścia dla pieszych będą pod stałym nadzorem osób z ramienia organizatora. Dodatkowym zabezpieczeniem będzie taśma ostrzegawcza biało czerwona.
Niezwłocznie po zakończeniu wyścigu przez peleton i opuszczeniu ostatniego zawodnika z drogi nr 172 zostanie wznowiony ruch na tym odcinku.

Pozostałe drogi będą systematycznie odblokowywane przez Organizatora i jego służby.
Ok. godz. 16:00 wznowiony zostanie ruch na odcinku ul. Mieszka I gdzie wcześniej odbywać się będzie dekoracja zwycięzców.

Zalecany objazd do Szczecinka z Białogardu W miejscowości Liskowo na skrzyżowaniu DW 163 z DP1181Z ustawiony zostanie znak F-9 kierujący w stronę Wicewa, następnie na skrzyżowaniu z DW 167 znak F-9 Objazd w prawo na Szczecinek

Zalecany objazd do Szczecinka ze Świdwina Na skrzyżowaniu DW152 Z DW163 ustawiony zostanie znak F-9 Objazd w lewo po czym na skrzyżowaniu z DP1181Z w prawo na Wicewo, kontynuacja jazdy j.w.

Zalecany objazd z Połczyna do Szczecinka Na skrzyżowaniu DW 163 z DW712 w m. Połczyn ustawione zostaną znaki F-9 dla jadących z południa Objazd na wprost, dla wyjeżdżających z ronda Objazd w prawo.

Zalecany objazd do Połczyna ze Szczecinka Na skrzyżowaniu DW 172 z DW 167 ustawiony zostanie znak F-9 Objazd w prawo po czym na skrzyżowaniu z DP1181Z Objazd w lewo na Wicewo, następnie na skrzyżowaniu z DW 163 znak F-9 Objazd w lewo.

Mieszkańców Połczyna-Zdroju i okolic w związku z wydarzeniem zachęcamy, by przesiedli się z aut na rower i dołączyli do zabawy w miasteczku oraz kibicowali kolarzom na trasie!

Najczęściej czytane

Problem z podrzucaniem śmieci do koszy miejskich
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Obserwujemy mało estetyczne widoki, w postaci przepełnionych koszy ulicznych, w których przeważają plastikowe torby z odpadami pochodzącymi z indywidualnych gospodarstw domowych lub działalności gospo…
więcej informacji
rada pezyrowo
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Wczoraj (23 czerwca 2022 r.) po południu w Urzędzie Miejskim w Połczynie-Zdroju odbyły się wybory uzupełniające członków Rady Sołeckiej w Sołectwie Przyrowo.   W głosowaniu tajnym członkami Rady Sołec…
więcej informacji
III Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Pomorza Zachodniego
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
W sobotę 23 lipca br. w godz. 15:00-19:00 odbędzie się w Różańsku (gm. Dębno) III edycja Turnieju Kół Gospodyń Pomorza Zachodniego pod hasłem INWAZJA KOBIECEJ MOCY. Jest to największa w naszym regonie…
więcej informacji