Data publikacji
Mieszkańcy

Z ODWIEDZINAMI W KLUBIE SENIORA!

seniorzy

Burmistrz Sebastian Witek oraz Dyrektor Centrum Kultury Krzysztof Szewczuk podziękowali seniorom za aktywny udział w życiu kulturalnym naszej gminy.
Przypomnijmy, że od września 2020 roku działa w Połczynie-Zdroju organizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Klub Seniora. Cieszymy się, że i Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju udało się nawiązać miłą współpracę z połczyńskimi seniorami, którzy aktywnie uczestniczą w życiu kulturalnym naszej gminy oraz zajęciach Amatorskiego Ruchu Artystycznego prowadzonego przez instruktorkę Małgorzatę Lorenc.
Seniorzy swoją obecnością i prezentacjami recytatorskimi uświetnili m.in. obchody Narodowego Święta Niepodległości oraz części artystycznej Jarmarku Wielkanocnego. Ostatnio wzięli udział w II Święcie Parku Zdrojowego i konkursie na strój Retro. Bardzo dziękujemy! :)

Fot. Izabela Kowalska

seniorzy

Najczęściej czytane

Informacja
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Informacja Z uwagi na wysokie temperatury  panujące wewnątrz budynku urzędu w dniu 25.06.2026 r. Urząd Miejski będzie czynny  do godziny 14:00 Za utrudnienia przepraszamy.
więcej informacji
Ostrzeżenie meteorologiczne 25.06.2026 r.- 28.06.2026 r.
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
więcej informacji
Plakat
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Upał to stan pogody, gdy temperatura powietrza przy powierzchni ziemi przekracza 30 st. C. W ciągu dnia, najwyższa temperatura występuje pomiędzy godziną 15 a 18, a nie jak się powszechnie sądzi - w p…
więcej informacji