Data publikacji
Mieszkańcy

Z ODWIEDZINAMI W KLUBIE SENIORA!

seniorzy

Burmistrz Sebastian Witek oraz Dyrektor Centrum Kultury Krzysztof Szewczuk podziękowali seniorom za aktywny udział w życiu kulturalnym naszej gminy.
Przypomnijmy, że od września 2020 roku działa w Połczynie-Zdroju organizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Klub Seniora. Cieszymy się, że i Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju udało się nawiązać miłą współpracę z połczyńskimi seniorami, którzy aktywnie uczestniczą w życiu kulturalnym naszej gminy oraz zajęciach Amatorskiego Ruchu Artystycznego prowadzonego przez instruktorkę Małgorzatę Lorenc.
Seniorzy swoją obecnością i prezentacjami recytatorskimi uświetnili m.in. obchody Narodowego Święta Niepodległości oraz części artystycznej Jarmarku Wielkanocnego. Ostatnio wzięli udział w II Święcie Parku Zdrojowego i konkursie na strój Retro. Bardzo dziękujemy! :)

Fot. Izabela Kowalska

seniorzy

Najczęściej czytane

Problem z podrzucaniem śmieci do koszy miejskich
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Obserwujemy mało estetyczne widoki, w postaci przepełnionych koszy ulicznych, w których przeważają plastikowe torby z odpadami pochodzącymi z indywidualnych gospodarstw domowych lub działalności gospo…
więcej informacji
rada pezyrowo
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Wczoraj (23 czerwca 2022 r.) po południu w Urzędzie Miejskim w Połczynie-Zdroju odbyły się wybory uzupełniające członków Rady Sołeckiej w Sołectwie Przyrowo.   W głosowaniu tajnym członkami Rady Sołec…
więcej informacji
III Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Pomorza Zachodniego
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
W sobotę 23 lipca br. w godz. 15:00-19:00 odbędzie się w Różańsku (gm. Dębno) III edycja Turnieju Kół Gospodyń Pomorza Zachodniego pod hasłem INWAZJA KOBIECEJ MOCY. Jest to największa w naszym regonie…
więcej informacji