Data publikacji

„Mała Wenecja”, Wielki Wypoczynek

Mała Wenecja

#SzwajcariaPołczyńska Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach, którzy działają w ramach marki regionalnej Szwajcaria Połczyńska.

Mała Wenecja w Smołdzięcinie, pomiędzy Połczynem-Zdrojem a Nowym Worowem, to agroturystyczne gospodarstwo rodzinne z klimatem
To czyste powietrze, miła atmosfera i spokojne miejsce z malowniczymi krajobrazami lasów, pól, jezior i wąwozów.Miejsce idealne zarówno dla osób, które pragną spędzić aktywnie czas w naturalnym środowisku polskiej wsi, a także dla ludzi, którzy mają dość zgiełku miejskiego i szukają ciszy i spokoju. Dla nich są tam zwierzęta, które można karmić, długie spacery, sauna i jacuzzi, altanki, w których można poczytać, a latem ogrody pełne pachnących kwiatów.
Właściciele - Hubert Kochan wraz z rodziną to osoby niezwykle kreatywne i aktywne oraz bardzo pozytywnie „zakręcone”. Czerpią pozytywną energię z natury, która daje im siłę i wolność. Kochają zwierzęta, które – jak mówią - są integralną częścią ich rodzinki. Mają wiele pasji, którymi zarażają innych: morsowanie, jazda konna, łowiectwo czy lotnictwem.
    
Atrakcje Małej Wenecji
Czego spodziewać się po „Małej Wenecji”? Gospodarstwo organizuje wesela, imprezy okolicznościowe, integracyjne, komunie, chrzciny, wieczory kawalerskie/panieńskie, Kinder bale, czy weekendy fitness. Na życzenie Gości organizowane są też atrakcyjne wycieczki po ciekawej okolicy Szwajcarii Połczyńskiej.  W planie są m.in. Dolina Pięciu jezior, Rezerwat zielone Bagna, czy Połczyn zdrój.
Możliwa jest także jazda Off Road Jeppem po przepięknych terenach okolicy,spacery z koniem i karmienie zwierząt. Dla wszystkich Gości na terenie obiektu dostępny jest bezpłatny Internet WIFI oraz prywatny parking.
Z dala od zgiełku miast, Mała Wenecja oferuje ciszę i spokój.
Nie zabraknie jednak okazji do przeżycia ciekawych przygód i dobrej zabawy.Można też zwiedzać "Ostoję dla zwierząt" - muzeum przyrodniczo-myśliwskie i posłuchać ciekawych opowieści przyrodniczych.Na łonie natury mogą odbywać się również wycieczki piesze z elementami survivalu oraz spotkania towarzysko-integracyjne w niezapomnianej scenerii.
Niesamowitą atrakcją jest stary sad z dawnymi odmianami jabłoni i grusz. Można smakować te owoce, również zrobić zaprawy ze smakowitym owocowym latem zamkniętym w słoikach.

Strona internetowa „Małej Wenecji”: Gospodarstwo Agroturystyczne Mała Wenecja (malawenecja.pl)

 

 

Najczęściej czytane

RAJD KRAJOZNAWCZY CZARNKOWIE - DOLINA PIĘCIU JEZIOR
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
RAJD KRAJOZNAWCZY CZARNKOWIE - DOLINA PIĘCIU JEZIOR#SzwajcariaPołczyńska Kolejny rajd krajoznawczych w ramach projektu realizowanego przez Centrum Kultury pod nazwą “Poznaję Szwajcarię Połczyńską”, od…
więcej informacji
I Turniej Crossmintona o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju fot. Maciej Połczyński
Data publikacji:
  • Sport
W sobotę 23.09 fani crossmintona zorganizowali I Turniej crossmintona o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju.🏆 W imprezie wzięli udział zawodnicy z Połczyna, Redła, Koszalina, Sławna, Tarnowa Podgórnego,…
więcej informacji
I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaczek i Żaków
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
W dniu 16 września 2023 roku w Hali Widowiskowo - Sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi w Połczynie-Zdroju,w oparciu o KLUB TENISA STOŁOWEGO PERŁA POŁCZYN-ZDRÓJ zo…
więcej informacji