Data publikacji

Zamieszkaj na Solnym Szlaku!

Kamienica

Tylko 54.700 zł - to cena wywoławcza aż 60-metrowego mieszkania w samym centrum uzdrowiska, położonego tuż przy słynącej z kolorowych parasoli ulicy Grunwaldzkiej. Przetarg już 27 października 2022 r.!

Obecny deptak na ul. Grunwaldzkiej to historyczny Szlak Solny. Pod stylowym brukiem znajdują się drewniane podkłady starodawnej drogi – jednego z najważniejszych szlaków handlowych średniowiecza.
Mieszkanie ze względu na cenę powinno zainteresować młode rodziny. Wymaga remontu, jednak daje to potencjał do zrealizowania w nim wymarzonej, własnej aranżacji. Warto pamiętać, że bardzo ciekawe możliwości daje wysokość mieszkania, która wynosi aż 3 metry (dokładnie 296 cm).
    Lokal położony jest na II piętrze w dwukondygnacyjnej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi (12 i 25 m2), kuchni (8 m2) i pomieszczenia sanitarnego (15m2). Okna PVC. W budynku w tym roku wykonano pion gazowy, dlatego lokal można łatwo i tanio do niego podłączyć.
Mieszkanie jest widne i przestronne, zaś jego usytuowanie w historycznym centrum miasta daje dostęp do infrastruktury handlowo – usługowej i rozrywkowej. Grunwaldzka to gwarny deptak z kawiarnią, lodziarnią, piekarnią i różnego rodzaju sklepami. Zaledwie kilka minut drogi dzieli to miejsce od kina i galerii oraz Parku Zdrojowego, a kilkadziesiąt metrów od Urzędu Miejskiego.

WADIUM należy wnieść najpóźniej do dnia 24 października 2022 r.
Połczyn-Zdrój jest obecnie wielkim placem budowy. Modernizowane są drogi, place, kanalizacja, parkingi, chodniki, obiekty użyteczności publicznej, stadion i basen. Istnieje tu także „Pierwiastek Długowieczności” powodujący, że w gminie żyje najwięcej osób sędziwych, pomiędzy 91 – 100 lat! Dlatego to miasto, w którym warto zamieszkać.
Informacji w sprawie przetargu udzielają pracownicy Urzędu Miejskiego Połczynie-Zdroju, Plac Wolności 3-4, pokój nr 206, tel. (0-94) 36-66-126.

Szczegółowe informacje zawarte są w ogłoszeniach przetargowych, zamieszczonych na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej BIP Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju 

Opisy innych ciekawych ofert nieruchomości znaleźć można na dedykowanej inwestorom stronie.

 

Najczęściej czytane

Cmentarz komunalny w Połczynie-Zdroju
Data publikacji:
  1.Czy warto ubezpieczyć nagrobek i jak to zrobić? - Skromny nagrobek bądź też sporych rozmiarów grobowiec to inwestycja od kilku tysięcy złotych. Zniszczenie przez wichurę, przewrócone drzewo, powód…
więcej informacji
Moment podziękowań podczas sesji RM w Połczynie-Zdroju
Data publikacji:
Podczas wczorajszej (30.11.2023 r.) Sesji Rady Miejskiej w Połczynie-Zdroju Burmistrz Sebastian Witek i przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Podpora złożyli uroczyste podziękowania za wzorową obywatel…
więcej informacji
Droga prowadząca od strony ulicy Młyńskiej do Łężka
Data publikacji:
#SzwajcariaPołczyńska  Powstaje seria fantastycznych tapet z logo Szwajcarii Połczyńskiej. Tym razem prezentujemy krajobrazy listopadowe, nieco wyostrzone dzięki technice komputerowej. Autorem fotogra…
więcej informacji