Data publikacji

Zamieszkaj na Solnym Szlaku!

Kamienica

Tylko 54.700 zł - to cena wywoławcza aż 60-metrowego mieszkania w samym centrum uzdrowiska, położonego tuż przy słynącej z kolorowych parasoli ulicy Grunwaldzkiej. Przetarg już 27 października 2022 r.!

Obecny deptak na ul. Grunwaldzkiej to historyczny Szlak Solny. Pod stylowym brukiem znajdują się drewniane podkłady starodawnej drogi – jednego z najważniejszych szlaków handlowych średniowiecza.
Mieszkanie ze względu na cenę powinno zainteresować młode rodziny. Wymaga remontu, jednak daje to potencjał do zrealizowania w nim wymarzonej, własnej aranżacji. Warto pamiętać, że bardzo ciekawe możliwości daje wysokość mieszkania, która wynosi aż 3 metry (dokładnie 296 cm).
    Lokal położony jest na II piętrze w dwukondygnacyjnej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi (12 i 25 m2), kuchni (8 m2) i pomieszczenia sanitarnego (15m2). Okna PVC. W budynku w tym roku wykonano pion gazowy, dlatego lokal można łatwo i tanio do niego podłączyć.
Mieszkanie jest widne i przestronne, zaś jego usytuowanie w historycznym centrum miasta daje dostęp do infrastruktury handlowo – usługowej i rozrywkowej. Grunwaldzka to gwarny deptak z kawiarnią, lodziarnią, piekarnią i różnego rodzaju sklepami. Zaledwie kilka minut drogi dzieli to miejsce od kina i galerii oraz Parku Zdrojowego, a kilkadziesiąt metrów od Urzędu Miejskiego.

WADIUM należy wnieść najpóźniej do dnia 24 października 2022 r.
Połczyn-Zdrój jest obecnie wielkim placem budowy. Modernizowane są drogi, place, kanalizacja, parkingi, chodniki, obiekty użyteczności publicznej, stadion i basen. Istnieje tu także „Pierwiastek Długowieczności” powodujący, że w gminie żyje najwięcej osób sędziwych, pomiędzy 91 – 100 lat! Dlatego to miasto, w którym warto zamieszkać.
Informacji w sprawie przetargu udzielają pracownicy Urzędu Miejskiego Połczynie-Zdroju, Plac Wolności 3-4, pokój nr 206, tel. (0-94) 36-66-126.

Szczegółowe informacje zawarte są w ogłoszeniach przetargowych, zamieszczonych na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej BIP Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju 

Opisy innych ciekawych ofert nieruchomości znaleźć można na dedykowanej inwestorom stronie.

 

Najczęściej czytane

Mikołaj na Placu Wolności w Połczynie-Zdroju!
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Niezawodnie, 6 grudnia o godzinie 10:00 na Placu Wolności w Połczynie-Zdroju pojawił się Mikołaj, aby z Burmistrzem Sebastianem Witkiem w ten jakże radosny dzień przywitać dzieci z gminnych szkół oraz…
więcej informacji
Ogólnopolskim konkursie na projekt rzeźby ,,Sukiennik Szwajcarii Połczyńskiej''-plakat
Data publikacji:
  • Kultura
Gmina Połczyn-Zdrój oraz Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju zapraszają do udziału w Ogólnopolskim konkursie na projekt rzeźby ,,Sukiennik Szwajcarii Połczyńskiej’. Celem konkursu jest promowanie marki m…
więcej informacji
Marka Szwajcaria Połczyńska na Uniwersytecie Szczecińskim - Burmistrz i Sekretarz w trakcie prelekcji
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
#SzwajcariaPołczyńska Jak robimy markę mikroregionu Szwajcaria Połczyńska i dlaczego nie jest to proste – opowiedzieli podczas prelekcji na największej uczelni na Pomorzu Zachodnim Burmistrz Połczyna-…
więcej informacji