Data publikacji

Bardziej zielono w regionie

Moment sadzenia drzewek przy SP 1

Gmina Połczyn-Zdrój wzięła udział w projekcie realizowanym przez Województwo Zachodniopomorskie pod nazwą „Pomorze Zachodnie Zielony Region”. Dziewiętnastego listopada 2021 r. zasadzono kilkanaście drzew. 
Celem projektu jest kształtowanie właściwych postaw mieszkańców wobec przyrody poprzez akcję sadzenia drzew. W ramach akcji Gmina pozyskała 5 platanów oraz 8 kasztanowców.  Kasztanowce zasadzono nad zalewem przy  ulicy Koszalińskiej, zaś platany przy Szkole Podstawowej nr 1 w Połczynie- Zdroju oraz u zbiegu ulic Chrobrego i Ogrodowej.  
Uroczyste sadzenie odbyło się przy udziale Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Stanisława Wziątka, Zastępcy Burmistrza Połczyna-Zdroju Emilii Mazur oraz Dyrektora Szkoły Nr 1 w Połczynie-Zdroju Stanisława Tokarskiego.

Najczęściej czytane

Informacja
Data publikacji:
Informacja Z uwagi na wysokie temperatury  w pomieszczeniach biurowychw dniu 26.06 Urząd Miejski będzie czynny do godziny 13:30
więcej informacji
Informacja
Data publikacji:
więcej informacji
Informacja
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Informacja Z uwagi na wysokie temperatury  panujące wewnątrz budynku urzędu w dniu 25.06.2026 r. Urząd Miejski będzie czynny  do godziny 14:00 Za utrudnienia przepraszamy.
więcej informacji