Data publikacji

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022 w szkole w Redle

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022 w szkole w Redle

W środę, 1 września 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Redle odbyła się inauguracja roku szkolnego 2021/2022. Podczas uroczystego apelu doszło do złożenia ślubowania przez uczniów klasy I oraz pasowania na ucznia, którego dokonała dyrektor szkoły Mariola Stefanio. W ten sposób pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Redle i od tej pory powinni cenić wysoko honor swojej szkoły a nauką i zachowaniem przynosić jej zaszczyt. Szkoła w tym dniu gościła pana Bogdana Wachowiaka - kierownika Wydziału Edukacji, który życzył wszystkim uczniom samych sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. 

Najczęściej czytane

Ostrzeżenie meteorologiczne 25.06.2026 r.- 28.06.2026 r.
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
więcej informacji
Plakat
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Upał to stan pogody, gdy temperatura powietrza przy powierzchni ziemi przekracza 30 st. C. W ciągu dnia, najwyższa temperatura występuje pomiędzy godziną 15 a 18, a nie jak się powszechnie sądzi - w p…
więcej informacji
Kolejna inwestycja drogowa w Gminie Połczyn-Zdrój
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Gmina Połczyn-Zdrój podpisała umowę na realizację zadania „Naprawa 1100 m drogi gminnej nr 305002Z na działce 526/3 w obrębie Bronowo”. Prace wykona firma KRAMPE- REDŁO Sp. z o.o. z Redła. Wartość pod…
więcej informacji