Data publikacji

Invest-okazja tuż przy centrum

Dom przy ulicy Dolnej wystawiony na sprzedaż

Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości przy ulicy Dolnej 25 w Połczynie-Zdroju jest jej lokalizacja. Choć tuż przy centrum, to jednak w cichej ulicy nad rzeką. Przetarg już 11 marca br. 

Niemal naprzeciw jest Zamek z biblioteką, w dwie minuty można dotrzeć do Ratusza i zabytkowego centrum, a w pięć – do Parku Zdrojowego oraz na ścieżkę rowerową. To idealne miejsce na mieszkania lub apartamenty, które z pewnością docenią inwestorzy z wyobraźnią, nastawieni na wykorzystanie walorów połczyńskiego uzdrowiska. 

Dom wymaga pewnych nakładów związanych m.in. z odbudową dachu, jednak trudno będzie znaleźć drugą z podobnym potencjałem i w konkurencyjnej cenie. Nieruchomość na działce nr 222 wystawiona została bowiem na sprzedaż za jedynie 117.300,00 zł brutto (cena wywoławcza).

Przetarg odbędzie się 11 marca 2021 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju przy Placu Wolności 3-4. Szczegółowe informacje zawarte są w ogłoszeniu przetargowym, zamieszczonym na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju: BIP.
Wadium w wysokości 12.000 zł należy wnieść najpóźniej do dnia 8 marca 2021r., z zaznaczeniem, której nieruchomości dotyczy.
Więcej interesujących ofert nieruchomościowych na INVESTinPOLCZYN.

Fot. M. Catewicz, UM Połczyn-Zdrój 

 

Najczęściej czytane

Przerwa w dostawie wody
Data publikacji:
W związku z inwestycją wymiany sieci wodociągowej oraz sanitarnej w ulicy Chopina w Połczynie-Zdroju mogą nastąpić chwilowe i nagłe spadki ciśnienia jak również braki w dostawie wody dla mieszkańców u…
więcej informacji
Ulica 5 marca
Data publikacji:
Inwestor z wyobraźnią przekształci to miejsce w prestiżowy adres. Jedna z dwóch ostatnich kamienic inwestycyjnych w historycznym centrum uzdrowiska Połczyn-Zdrój czeka na nowego właściciela. Cena wywo…
więcej informacji
Sanatorium Irena. Archiwum UM w Połczynie-Zdroju
Data publikacji:
Mieszkańcy Połczyna-Zdroju i władze miasta przygotowali wspólną petycję, która ma zwolnić mieszkańców miejscowości sanatoryjnych z ponoszenia opłaty podczas korzystania z zabiegów w miejscu swojego za…
więcej informacji