Data publikacji
Mieszkańcy

Ogólnopolska Kampania ,,Dzieciństwo bez przemocy''

Ogólnopolska Kampania ,,Dzieciństwo bez przemocy''

Gmina Połczyn-Zdrój bierze udział w Ogólnopolskiej Kampanii ,,Dzieciństwo bez przemocy''
19 listopada br. o godz. 17:00 w Międzynarodowym Dniu Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci budynek Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju na Placu Wolności 3-4 został podświetlony na czerwono.
Tego dnia, na znak sprzeciwu krzywdzenia dzieci, w całej Polsce rozświetliły się na czerwono budynki i inne obiekty architektoniczne.
#19listopada 
#dziecinstwobezprzemocy 
#DzieciństwoBezPrzemocy #fundacjadajemydzieciomsiłę #krajowakoalicjanarzeczochronydzieci #19listopada #międzynarodowydzieńzapobieganiaprzemocywobecdzieci

Ogólnopolska Kampania ,,Dzieciństwo bez przemocy''

Ogólnopolska Kampania ,,Dzieciństwo bez przemocy''

Najczęściej czytane

Informacja
Data publikacji:
Informacja Z uwagi na wysokie temperatury  w pomieszczeniach biurowychw dniu 26.06 Urząd Miejski będzie czynny do godziny 13:30
więcej informacji
Informacja
Data publikacji:
więcej informacji
Informacja
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Informacja Z uwagi na wysokie temperatury  panujące wewnątrz budynku urzędu w dniu 25.06.2026 r. Urząd Miejski będzie czynny  do godziny 14:00 Za utrudnienia przepraszamy.
więcej informacji