Data publikacji

Podziękowania MKS Mieszko Połczyn-Zdrój

Podziękowania MKS Mieszko Młodzik

Poprzedni rok był okresem pełnym sukcesów naszego klubu wspominając tylko Wicemistrzostwo Polski w minisiatkówce chłopców, powołanie Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy zespole Szkolno-Przedszkolnym oraz powstanie kolejnych grup szkoleniowych.
Podsumowując zakończony rok chcielibyśmy serdecznie podziękować niżej wymienionym instytucjom oraz osobom prywatnym za okazaną pomoc bez której niemożliwe byłoby realizowanie na odpowiednim poziomie procesu szkoleniowego  
Dziękujemy:
- Gmina Połczyn-Zdrój
- Urząd Marszałkowski w Szczecinie Pomorze Zachodnie
- Starostwo Powiatowe w Świdwinie
- Polski Związek Piłki Siatkowej 
- Psb Szczesny Materiały Budowlane Paweł Szczesny
- Połczyńskie Przedsiębiorstwo Komunalne
- Browar Połczyn Połczyńskie Piwo
- Trailer-Tech
- MEDOX
- Szczecińska Energetyka Cieplna
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Połczynie-Zdroju
- Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Połczynie -Zdroju Szkoła Podstawowa nr 2 w Połczynie - Zdroju
- Pan Łukasz Janowicz
- Pan Cezary Buczkowski
- Pan Tomasz Sołtysiak
- rodzice naszych zawodniczek i zawodników
Przy tej okazji chcielibyśmy nadmienić, iż od 2022 roku wprowadzono korzystniejszą niż w poprzednich latach ulgę podatkową dzięki której przedsiębiorcy zyskają możliwość dodatkowego odliczenia kosztów poniesionych na działalność sportową.   
Zachęcamy firmy którym zależy na rozwoju młodzieżowej siatkówki do współpracy z naszym klubem  

Materiał MIĘDZYSZKOLNEGO KLUBU SPORTOWEGO "MIESZKO" POŁCZYN-ZDRÓJ

Najczęściej czytane

Droga Połczyn-ŚWIDWIN
Data publikacji:
#POŁCZYNPLACBUDOWY Na wiosnę startuje przebudowa drogi wojewódzkiej nr 152 na odcinku Świdwin – Połczyn-Zdrój! Tym samym ziszcza się inwestycja, o którą od dawna zabiegał Burmistrz Połczyna-Zdroju Seb…
więcej informacji
Harmonogram
Data publikacji:
  • Kultura
Mamy to, znamy już pełna listę artystów, którzy wystąpią na naszej WOŚP-owej scenie w kinie Goplana. Jest kilka niespodzianek, gwarantowana dobra zabawa i oczywiście ciekawych licytacji. HARMONORAM KO…
więcej informacji
Rymowanka
Data publikacji:
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego ogłasza III Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym Zapraszamy dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS do udziału…
więcej informacji