Data publikacji
Mieszkańcy

Redło: będzie dużo lepiej na stadionie

Moment podpisania umowy na modernizację stadionu w Redle

#POŁCZYNPLACBUDOWY Sebastian Witek, Burmistrz Połczyna-Zdroju, we wtorek 12 września 2023 r. zawarł umowę na modernizację trybun na stadionie sportowym w Redle. Mieszkańcy, sportowcy i kibice czekali na to od dawna. Będzie prawie 450 siedzeń.

Wykonawcą będzie J.C. INWEST Spółka z o.o. z siedzibą w Przyrowie. Prace powinny być zakończone najdalej do końca listopada 2023 roku. Inwestycję współfinansuje Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz kwotą 30 tys. zł. Reszta pieniędzy pochodzi z budżetu Gminy Połczyn-Zdrój. Całkowita wartość robót 149.147,25 zł brutto.

Szczegółowy zakres robót obejmuje modernizację trybun strefy gości, w tym rozbiórkę ogrodzenia z siatki na słupkach stalowych, demontaż ławek drewnianych i ich konstrukcji z prefabrykatów żelbetowych i podpór żelbetowych, rozebranie chodników z płyt betonowych wraz z betonowymi krawężnikami, czyszczenie nawierzchni z istniejącej kostki betonowej oraz krawężnika, montaż ogrodzenia z siatki o wys. 2 m na słupkach stalowych wraz z furtką stalową. 

Modernizacja trybuny strefa kibiców miejscowych obejmuje demontaż ławek drewnianych i ich konstrukcji z prefabrykatów żelbetowych i podpór żelbetowych,  rozebranie chodników z płyt betonowych wraz z betonowymi krawężnikami, demontaż 224 szt. siedzisk kubełkowych z PCV, czyszczenie ręczne konstrukcji szkieletowych, montaż konstrukcji stalowej dla siedzisk z PCV i dwukrotnym malowaniem, ponowny montaż siedzisk kubełkowych z PCV – 223 szt., zakup, dostawa i montaż dodatkowych siedzisk kubełkowych z PCV – 209 szt., ułożenie krawężników betonowych oraz chodnika z kostki betonowej, przygotowanie terenu oraz wykonanie trawników dywanowych.

Inwestycja współfinansowana ze środków Województwa Zachodniopomorskiego jako dotacja celowa dla jednostek samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2023 roku. Umowa nr WEiS-II/D/41/2023 z dnia 19.06.2023 roku zawarta pomiędzy Zarządem Województwa Zachodniopomorskiego a Gminą Połczyn-Zdrój.

 

Najczęściej czytane

Jubileusz 100- lecia pani Michaliny Pawlikowskiej z Ogartowa
Data publikacji:
Dzisiaj, 14 czerwca jubileusz 100-lecia obchodzi Pani Michalina Pawlikowska. Z tej okazji szanowną Jubilatkę odwiedzili Burmistrz Połczyna-Zdroju Józef Nizioł oraz Zastępca Burmistrza Bogusław Ogorzał…
więcej informacji
Dogoterapia w Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Toporzyku
Data publikacji:
Prowadzona w  szkole dogoterapia pomaga w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności okazywania emocji i uczuć. Dzieci uczą się respektowania potrzeb zwierząt oraz usprawniają funkcje poznawcze i poprawi…
więcej informacji
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI ŻACZEK
Data publikacji:
W dniach 01-02.06.2024 roku w RZESZOWIE (województwo podkarpackie), zostały przeprowadzone INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI ŻACZEK (dzieci urodzonych w 2013 roku i młodszych) w tenisie stołowym. W wyni…
więcej informacji