Data publikacji
Mieszkańcy

Redło: będzie dużo lepiej na stadionie

Moment podpisania umowy na modernizację stadionu w Redle

#POŁCZYNPLACBUDOWY Sebastian Witek, Burmistrz Połczyna-Zdroju, we wtorek 12 września 2023 r. zawarł umowę na modernizację trybun na stadionie sportowym w Redle. Mieszkańcy, sportowcy i kibice czekali na to od dawna. Będzie prawie 450 siedzeń.

Wykonawcą będzie J.C. INWEST Spółka z o.o. z siedzibą w Przyrowie. Prace powinny być zakończone najdalej do końca listopada 2023 roku. Inwestycję współfinansuje Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz kwotą 30 tys. zł. Reszta pieniędzy pochodzi z budżetu Gminy Połczyn-Zdrój. Całkowita wartość robót 149.147,25 zł brutto.

Szczegółowy zakres robót obejmuje modernizację trybun strefy gości, w tym rozbiórkę ogrodzenia z siatki na słupkach stalowych, demontaż ławek drewnianych i ich konstrukcji z prefabrykatów żelbetowych i podpór żelbetowych, rozebranie chodników z płyt betonowych wraz z betonowymi krawężnikami, czyszczenie nawierzchni z istniejącej kostki betonowej oraz krawężnika, montaż ogrodzenia z siatki o wys. 2 m na słupkach stalowych wraz z furtką stalową. 

Modernizacja trybuny strefa kibiców miejscowych obejmuje demontaż ławek drewnianych i ich konstrukcji z prefabrykatów żelbetowych i podpór żelbetowych,  rozebranie chodników z płyt betonowych wraz z betonowymi krawężnikami, demontaż 224 szt. siedzisk kubełkowych z PCV, czyszczenie ręczne konstrukcji szkieletowych, montaż konstrukcji stalowej dla siedzisk z PCV i dwukrotnym malowaniem, ponowny montaż siedzisk kubełkowych z PCV – 223 szt., zakup, dostawa i montaż dodatkowych siedzisk kubełkowych z PCV – 209 szt., ułożenie krawężników betonowych oraz chodnika z kostki betonowej, przygotowanie terenu oraz wykonanie trawników dywanowych.

Inwestycja współfinansowana ze środków Województwa Zachodniopomorskiego jako dotacja celowa dla jednostek samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2023 roku. Umowa nr WEiS-II/D/41/2023 z dnia 19.06.2023 roku zawarta pomiędzy Zarządem Województwa Zachodniopomorskiego a Gminą Połczyn-Zdrój.

 

Najczęściej czytane

PLAKAT
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza seniorów i ich opiekunów na webinarium (spotkanie online) „Oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego - jak działają oszuści i ja…
więcej informacji
Wklejka z logo Szwajcarii Połczyńskiej na rynku w Krakowie
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
#SzwajcariaPołczyńska Wyjeżdżasz na weekend? Weź naklejkę i promuj Szwajcarię Połczyńską! Kolejne zdjęcia wykonano w stolicy małopolski. Edycja specjalnych naklejek dla mieszkańców gminy, którzy wyjeż…
więcej informacji
Europejski Festiwal Filmowy Integracja TY i JA
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Dziś (28.09.2023 r.) w Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju odbyły się projekcje filmów w ramach Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja TY i JA pod nazwą MAŁE FESTIWALE TY I JA. W wydarzeniu uczes…
więcej informacji