Data publikacji

Redło idzie do przodu

Sala gimnastyczna przy SP w Redle w trakcie wymiany okien

Pomimo panującej pandemii i związanych z nią wielu ograniczeń rok szkolny 2020/2021 jest dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Redle bardzo intensywny. Na terenie placówki trwają liczne i oczekiwane inwestycje. Wkrótce znacznie poprawi się komfort korzystania z obiektów.

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku kalendarzowego rozpoczęto remonty łazienek, z których korzystają uczniowie. W pierwszej kolejności wyremontowano łazienkę dla dziewcząt, chłopców oraz WC personelu na drugim piętrze bloku, gdzie znajdują się sale lekcyjne. 

Ku końcowi dobiega także remont pomieszczeń sanitarnych na pierwszej kondygnacji budynku. W niedalekiej przyszłości odnowione zostaną również łazienki na parterze. 
W lutym bieżącego roku szkoła oddała do użytku łazienkę wyposażoną i przystosowaną do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Na ten moment w szkole, na sali gimnastycznej wykonywany jest demontaż starych luksferów. Zastąpione zostaną dużymi, przejrzystymi oknami. 

Mamy ogromną nadzieję, że pozytywnie zostanie rozpatrzony również wniosek złożony do Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, dotyczący pozyskania środków na renowację parkietu na sali gimnastycznej. 

Fotografie prezentują stan przed i po remoncie.

Najczęściej czytane

Powiat świdwiński
Data publikacji:
W ramach projektu, „Pasja – PRZYRODA” dofinansowanego z WFOŚiGW w Szczecinie,  Powiat Świdwiński, przy współpracy z Nadleśnictwem Połczyn i Nadleśnictwem Świdwin, wyda album poświęcony naturalnym zas…
więcej informacji
Listy z odpisami pod petycją w sprawie zniesienia opłaty uzdrowiskowej
Data publikacji:
Burmistrz Połczyna-Zdroju Sebastian Witek nadał w czwartek po południu (15.04.2021 r.) do Kancelarii Sejmu petycję w sprawie zniesienia opłaty uzdrowiskowej dla mieszkańców. W przypadku powodzenia, ta…
więcej informacji
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Data publikacji:
W związku z podpisaniem porozumienia przez Gminę Połczyn – Zdrój z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie realizacji programu „Czyste Powietrze” informujemy, że od 19…
więcej informacji