Data publikacji

Sportowiec Dekady. Głosy jeszcze tylko do jutra

Pani Alina Kalecińska

Trwa Plebiscyt Sportowy Głosu Koszalińskiego. W kategorii Sportowiec Dekady społeczna grupa „Połczyn Biega” zgłosiła kandydaturę Aliny Kalecińskiej. Burmistrz Połczyna-Zdroju Sebastian Witek podobnie jak w ubiegłym roku został Partnerem Plebiscytu.

Głosy będzie można oddawać do 19 stycznia do 21.00 (link do głosowania)

W regionalnym finale na zwycięzców czekają nagrody finansowe w wysokości 2000 złotych za zdobycie pierwszego miejsca oraz 1500 i 100 złotych za zdobycie odpowiednio drugiego i trzeciego. 

Kandydatka o sobie: Urodzona w 1961 r. Od półtora roku biegam z grupą Połczyn Biega. Mama wspaniałych dzieci i wnucząt za którymi jestem cały sercem. Zaczęłam realizować się w swoich celach i marzeniach, zaczęłam też uprawiać inne dyscypliny sportu, takie jak fitness czy morsowanie, także chodzić na zumbę. I powiem, że wiek to tylko liczba !!! Zawsze trzeba pamiętać i każdemu to powiem ,,Jestem Wart" jak każdy z nas. Niezależnie młody, czy w pewnym wieku, jaki ma status, trzeba wierzyć w siebie. I nigdy się nie poddać.
"Jeśli biegasz, jesteś biegaczem. Nie ma znaczenia, jak szybko ani jak daleko. Nieważne, czy to Twój pierwszy dzień, czy biegasz od dwudziestu lat. Tu nie ma żadnego testu do zaliczenia, żadnej licencji do uzyskania, żadnej karty członkowskiej do zdobycia. Po prostu biegaj".

Pani Alina KalecińskaPani Alina KalecińskaPani Alina Kalecińska

Najczęściej czytane

Turniej eliminacyjny Mistrzostw Województwa w mini piłce siatkowej w kat. "dwójek" chłopców - Kinder Joy of Moving
Data publikacji:
  • Sport
W ubiegłą sobotę połczyński klub MKS Mieszko Połczyn-Zdrój był organizatorem turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Województwa w mini piłce siatkowej w kat. ,,dwójek" chłopców - Kinder Joy of Moving. Zna…
więcej informacji
Poprawa jakości sprzętu w PPK
Data publikacji:
Podczas pierwszej w 2021 roku sesji Rady Miejskiej powołana na miejsce dawnego TBS-u spółka „Połczyńskie Przedsiębiorstwo Komunalne” podsumowała swoją działalność inwestycyjną. W 2020 roku rozpoczęto…
więcej informacji
Ostrzeżenie meteorologiczne
Data publikacji:
 
więcej informacji