Data publikacji

Stadion, a może coś więcej?

Koncepcja

Komisja przetargowa wyłoniła wykonawcę projektu stadionu miejskiego. Wszystko zależy od finansów, jednak już dziś chcemy znać Państwa zdanie: czy obok stadionu powinna się znaleźć także inna infrastruktura, jak np. skatepark? Dajcie znać w komentarzach pod postem!
Za najkorzystniejszą ofertę na zadanie pn. Modernizacja stadionu miejskiego wraz z częścią infrastruktury przy ul. Szczecineckiej 25 w Połczynie-Zdroju uznano ofertę AWTECH Ada Wanowicz z Oleśnicy. Oceniana była koncepcja zagospodarowania działki sportowej, cena za wykonanie dokumentacji projektowej, koszt eksploatacji budynku stadionowego. W ramach kryterium oceny ofert Wykonawcy mogli przedstawić koncepcję zagospodarowania terenu z uwzględnieniem lub bez: płyty boiska zapasowego oraz bieżni.
W każdej z zaproponowanych koncepcji znalazło się miejsce na boisko główne z nawierzchnią z murawy naturalnej, boisko zapasowe z nawierzchnią sztuczną i bieżnia 4-torowa wokół głównej płyty boiska.
W ramach zadania powstać ma nowy budynek zaplecza z szatniami oraz trybuny wraz z zapleczem sanitarnym.
W toku dyskusji nad koncepcjami zagospodarowania terenu pojawiła się propozycja wykorzystania tego terenu wzdłuż ul. Szczecineckiej jako strefy skate parku, boisk plażowych do piłki nożnej lub siatkowej. 
Co Mieszkańcy sądzą o takim rozwiązaniu? Czy budowa skate parku przy stadionie miejskim jest dobrym pomysłem? Czy widzicie inne lokalizacje na terenie miasta dla tego typu infrastruktury? Jakie urządzenia byście widzieli na skate parku? 
Państwa głos w dyskusji jest dla nas ważny!

O realizacji ostatecznej formy zagospodarowania terenu z pewnością zdecydują finanse. Koszt modernizacji stadionu miejskiego poznamy pod koniec III kwartału 2021r.

Najczęściej czytane

Kamienica inwestycyjna - Rynkowa 8
Data publikacji:
Pandemia kiedyś się skończy, kuracjusze i turyści wrócą, a inwestorzy zrobią dobry interes w Połczynie-Zdroju. Ważne jednak, aby kluczowe decyzje o lokowaniu gotówki podjęli już dziś. Za kilkanaście d…
więcej informacji
Wizyta w Brusach
Data publikacji:
Przedstawiciele Gminy oraz Przewodniczący Komisji Rady Miejskiej ds. oświaty, kultury i sportu w dniu 5 maja 2021r. wizytowali stadiony w Gminie Stężyca i Mieście Brusy. W Brusach przyjął nas Zastępca…
więcej informacji
Nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty
Data publikacji:
Związek Miast i Gmin poszukuje pracownika na stanowisko ds inwestycyjnych Więcej danych na: BIP.  
więcej informacji