Data publikacji
Mieszkańcy

Szwajcaria Połczyńska w Paryżu!

Wieża Eiffla w Paryżu

#SzwajcariaPołczyńska Wyjeżdżasz na urlop lub weekend? Weź naklejkę i promuj Szwajcarię Połczyńską! Kolejne nadesłane zdjęcia wykonano w stolicy Francji. Widać na nich Łuk Triumfalny oraz Wieżę Eiffla.

Przypominamy, że w punkcie informacyjnym na parterze Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju dostępna jest limitowana edycja specjalnych naklejek dla mieszkańców gminy, którzy wyjeżdżają turystycznie zarówno na terenie Polski, jak i za granicę.

Naklejki mają trzy wersje językowe: polską, niemiecką i angielską, które można naklejać w odpowiadającej im strefie językowej. Ich treść ma zainteresować czytającego regionem Szwajcarii Połczyńskiej.

Na gadżecie wydrukowano napis: „Fajnie tu! Ale czy widziałeś Szwajcarię Połczyńską?”, dodatkowo uzupełniony o kod QR oraz adres strony internetowej. Naklejki można pobrać bezpłatnie. Należy o nie poprosić pracownika Punktu Informacyjnego Urzędu.

Wyjeżdżając, warto pamiętać aby taką naklejkę zabrać i nakleić w jakiejś charakterystycznej okolicy. Jeśli miejsce to będzie mocno uczęszczane, o naszym pięknym regionie dowie się mnóstwo osób!

Jeżeli przy okazji zrobią Państwo zdjęcie, a w tle naklejki widać będzie jakiś charakterystyczny obiekt (Sukiennice, Bramę Brandenburską, Koloseum, Krzywą Wieżę, Wieżę Eiffla, Dwór Artusa w Toruniu lub Gdańsku, Pomnik Syrenki Warszawskiej – każdy inny pomysł też jest dobry, jeśli tylko obiekt będzie powszechnie rozpoznawalny), można je przesłać na adres e-mail pracownika Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju:

m [dot] szmidtatpolczyn-zdroj [dot] pl

W treści wiadomości należy opisać miejsce naklejenia, datę wykonania zdjęcia oraz imię i nazwisko nadsyłającego (dane osobowe nie są obowiązkowe). Zdjęcia zostaną opublikowane na profilu Facebook oraz stronie internetowej Gminy Połczyn-Zdrój.
Spośród najciekawszych prac rozlosujemy nagrody – gadżety związane z mikroregionem Szwajcarii Połczyńskiej.

Nadesłanie takiego zgłoszenia jest równoznaczne z udzieleniem zgody na wykorzystanie zdjęcia w celu promocji Gminy Połczyn-Zdrój na wszystkich polach eksploatacji, a także z udzieleniem zgody przez osoby, których danych lub wizerunku użyto w przesłanym materiale, na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie ich wizerunku w celach promocji Gminy Połczyn-Zdrój.

 

 

Najczęściej czytane

Źródło: GK24.pl
Data publikacji:
Od poniedziałku (20 maja) na drogach w regionie będzie można spotkać kolumny sprzętu wojskowego wracającego z poligonu drawskiego. Wojsko apeluje do kierowców o szczególną uwagę i nie wykonywanie zdję…
więcej informacji
SOBÓTKA Materiały Budowlane Broda i Wspólnicy Sp. J.
Data publikacji:
#SzwajcariaPołczyńska Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach, którzy działają w ramach marki regionalnej Szwajcaria Połczyńska. Hurtownia Materiałów Budowlanych „Sobótka…
więcej informacji
Kalendarz wydarzeń Pomorza Zachodniego - plakat
Data publikacji:
Nowy portal z wydarzeniami ❗Wypromuj swoją imprezę ❗❗👉 Szukacie ciekawego wydarzenia lub je organizujecie! Poznajcie nową stronę kalendarza wydarzeń Pomorza Zachodniego  👉Wystarczy wejść na stronę wyd…
więcej informacji