Data publikacji
Sport

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W BIAŁOGARDZIE

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W BIAŁOGARDZIE

W dniu 15.11.2025 roku, w Białogardzie, został przeprowadzony Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Białogardu.
W wyniku sportowej rywalizacji waleczni młodzi zawodnicy z Klub Tenisa Stołowego PERŁA Połczyn-Zdrój zajęli n/w miejsca: 
– Kategoria: Szkoła Podstawowa - Dziewczęta:
• 1 MIEJSCE🏆- Barbara KOSSOWSKA.
– Kategoria: Open - Kobiety:
• 2 MIEJSCE🏆- Barbara KOSSOWSKA. 
– Kategoria: Open - Mężczyźni:
• Przedział miejsc 9-12 - Szymon WALCZAK
• Przedział miejsc 17-24 - Damian GÓRSKI👏
Klub Tenisa Stołowego PERŁA Połczyn-Zdrój

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W BIAŁOGARDZIE

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W BIAŁOGARDZIE

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W BIAŁOGARDZIE

Najczęściej czytane

Informacja
Data publikacji:
Informacja Z uwagi na wysokie temperatury  w pomieszczeniach biurowychw dniu 26.06 Urząd Miejski będzie czynny do godziny 13:30
więcej informacji
Informacja
Data publikacji:
więcej informacji
Informacja
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Informacja Z uwagi na wysokie temperatury  panujące wewnątrz budynku urzędu w dniu 25.06.2026 r. Urząd Miejski będzie czynny  do godziny 14:00 Za utrudnienia przepraszamy.
więcej informacji