Data publikacji
Mieszkańcy

Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju zaprasza do Spisu

Na zdjęciu: Justyna Jabłońska pomoże spisać się obywatelom. Obok Sekretarz Gminy Jacek Brzozowski

Od 1 kwietnia 2021 r. do 30 września 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Spisać się można również w Ratuszu. Pomocy udzielą urzędnicy.

Od 1 kwietnia do 30 września br., na terenie całego kraju trwa wielkie badanie statystyczne - Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (NSP 2021). Dane zebrane w spisie ludności dostarczą szczegółowych informacji o sytuacji społecznej, demograficznej, ekonomicznej mieszkańców Polski. Podstawową i obowiązkową formą udziału w spisie jest samospis internetowy, tj. wypełnienie interaktywnego formularza, który został zamieszczony na stronie.

W Urzędzie Miejskim w Połczynie-Zdroju zostało także udostępnione stanowisko umożliwiające przeprowadzenie samospisu internetowego. Osoby, które zgłoszą się na stanowisko uzyskają dostęp do aplikacji spisowej oraz niezbędną pomoc pracowników Gminnego Biura Spisowego w wypełnieniu formularza spisowego. 
Stanowisko jest udostępnione w godzinach pracy Urzędu (Plac Wolności 3-4), w poniedziałek od godz. 7:15 do 16:00, od wtorku do czwartku od godz. 7:15 do 15:00 oraz w piątek, od godz. 7:15 do godz. 14:00.
Zapraszamy!

Tablica przed Urzędem namawia do uczestnictwa w  spisie

 

Najczęściej czytane

Policja
Data publikacji:
 
więcej informacji
Burmistrz i jurorzy
Data publikacji:
W czwartek 22 lipca, podczas pierwszego dnia trwającego właśnie festiwalu Połczyn. Festiwal Ulicy, Burmistrz Połczyna-Zdroju Sebastian Witek spotkał się ze znamienitymi Jurorami: Zbigniewem Krzywański…
więcej informacji
I DZIEŃ FESTIWALU POŁCZYN. FESTIWAL ULICY
Data publikacji:
Mamy za sobą pierwszy dzień Połczyn. Festiwal Ulicy. Na festiwalowej scenie przy Placu Wolności zaprezentowały się zespoły: Potargani., Tattva, WHOISWHO, Rockin'birds, The Klezmafon, Restless Sea, Cal…
więcej informacji