Data publikacji

Villa pięknie się rozwija

Villa pięknie się rozwija

21 czerwca 2022 r. Burmistrz Sebastian Witek spotkał się z przedstawicielami hotelu Villa Anser - Wiesławem Wacko oraz Januszem Miszewskim. Omawiano plany inwestycyjne właściciela Villi oraz współpracę w zakresie budowy marki regionalnej Szwajcaria Połczyńska.

W spotkaniu uczestniczyła także Zastępca Burmistrza Emilia Mazur, Sekretarz Gminy Jacek Brzozowski oraz Agnieszka Skrzyńska, Kierownik Wydziału Gospodarki Gruntami (…) w połczyńskim Ratuszu.
Przypomnijmy, że we wrześniu ub. roku w Villi Anser odbyła się wystawa „Połczyński Park Zdrojowy. Perła Pomorza Zachodniego”, która przygotowana była przez Centrum Kultury wspólnie z Villą Anser.
Zarówno temat wystawy jak i wybór obiektu na ekspozycję historycznych zdjęć nie był przypadkowy. To właśnie w tym miejscu na początku XX wieku zamieszkiwał główny lekarz szpitala. Budynek powstał pod koniec lat dwudziestych ubiegłego wieku i do dziś jego architektura robi duże wrażenie na odwiedzających.
Burmistrz przy okazji wizyty pogratulował właścicielowi oraz zarządcy Villi Anser widocznych postępów w przywróceniu do funkcjonowania kolejnego ważnego obiektu znajdującego się na terenie Parku Zdrojowego oraz jego najbliższego otoczenia.

 

 

Najczęściej czytane

Problem z podrzucaniem śmieci do koszy miejskich
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Obserwujemy mało estetyczne widoki, w postaci przepełnionych koszy ulicznych, w których przeważają plastikowe torby z odpadami pochodzącymi z indywidualnych gospodarstw domowych lub działalności gospo…
więcej informacji
rada pezyrowo
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Wczoraj (23 czerwca 2022 r.) po południu w Urzędzie Miejskim w Połczynie-Zdroju odbyły się wybory uzupełniające członków Rady Sołeckiej w Sołectwie Przyrowo.   W głosowaniu tajnym członkami Rady Sołec…
więcej informacji
III Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Pomorza Zachodniego
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
W sobotę 23 lipca br. w godz. 15:00-19:00 odbędzie się w Różańsku (gm. Dębno) III edycja Turnieju Kół Gospodyń Pomorza Zachodniego pod hasłem INWAZJA KOBIECEJ MOCY. Jest to największa w naszym regonie…
więcej informacji