Data publikacji
Mieszkańcy

Połczyn-Zdrój na obradach Związku Miast Polskich

Połczyn-Zdrój na obradach Związku Miast Polskich

26 września 2025 roku w Kołobrzegu odbyły się obrady Związek Miast Polskich, w których Gminę Połczyn-Zdrój reprezentował Józef Nizioł - Burmistrz Połczyna-Zdroju.
Spotkanie zgromadziło przedstawicieli samorządów z całej Polski, by wspólnie omówić kluczowe wyzwania stojące przed lokalnymi społecznościami. Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in. kwestie dotyczące bonu ciepłowniczego, polityki mieszkaniowej, regulacji najmu krótkoterminowego oraz gospodarki wodno-kanalizacyjnej.
Poruszane zagadnienia są niezwykle istotne również dla naszej gminy, dlatego Burmistrz aktywnie uczestniczył w dyskusjach, przedstawiając potrzeby Połczyna-Zdroju i poszukując rozwiązań wspierających jego dalszy rozwój.

Najczęściej czytane

Informacja
Data publikacji:
Informacja Z uwagi na wysokie temperatury  w pomieszczeniach biurowychw dniu 26.06 Urząd Miejski będzie czynny do godziny 13:30
więcej informacji
Informacja
Data publikacji:
więcej informacji
Informacja
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Informacja Z uwagi na wysokie temperatury  panujące wewnątrz budynku urzędu w dniu 25.06.2026 r. Urząd Miejski będzie czynny  do godziny 14:00 Za utrudnienia przepraszamy.
więcej informacji