Data publikacji
Mieszkańcy

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Popielewo

Podpisanie porozumienia

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Popielewo

W dniu 5 marca 2026 r. w Urzędzie Miejskim w Połczynie-Zdroju podpisano porozumienie pomiędzy Gminą Połczyn- Zdrój reprezentowaną przez Józef Nizioł - Burmistrz Połczyna-Zdroju a OSP Popielewo, dotyczące zakupu używanego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele OSP Popielewo: Prezes Jan Panońko, Skarbnik Krystyna Nizioł oraz Naczelnik Grzegorz Aleksandrowicz, a także Skarbnik Gminy Rafał Fischer. W rozmowach poprzedzających podpisanie porozumienia uczestniczyli również Przewodniczący Rady Miejskiej Robert Dośpiał, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Adam Słabkowski oraz Komendant Gminny OSP Grzegorz Sajkowski.

Podpisanie porozumienia jest odpowiedzią na apele strażaków oraz mieszkańców Popielewa i okolicznych miejscowości. W najbliższych dniach planowany jest zakup samochodu pożarniczego, który po przygotowaniu zostanie włączony do podziału bojowego jednostki i będzie służył poprawie bezpieczeństwa lokalnej społeczności. 

Podpisanie porozumienia

Podpisanie porozumienia

Podpisanie porozumienia

OSP Popielewo- strażnica

Najczęściej czytane

Informacja
Data publikacji:
Informacja Z uwagi na wysokie temperatury  w pomieszczeniach biurowychw dniu 26.06 Urząd Miejski będzie czynny do godziny 13:30
więcej informacji
Informacja
Data publikacji:
więcej informacji
Informacja
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Informacja Z uwagi na wysokie temperatury  panujące wewnątrz budynku urzędu w dniu 25.06.2026 r. Urząd Miejski będzie czynny  do godziny 14:00 Za utrudnienia przepraszamy.
więcej informacji