VI BIEG BORKÓW W POŁCZYNIE-ZDROJU

Plakat wydarzenia
Data wydarzenia
Godzina
14:00
Miejsce

https://biegnijmy.pl/vi-bieg-borkow-polczyn-zdroj-2021

Już 19 czerwca (sobota) o g. 14:00 w Parku Zdrojowym w Połczynie-Zdroju po raz szósty odbędzie się "Bieg Borków". Będzie to doskonała okazja do spotkania wszystkich miłośników biegania i sprawdzenia swoich sił na polodowcowych terenach Szwajcarii Połczyńskiej.

Bieg Borków to obok doskonałej krajobrazowo trasy wynoszącej 10,3 km, to także doskonała atmosfera, którą tworzą połczyńscy pasjonaci biegania, a wśród nich nasi wspaniali koledzy i przyjaciele: Robert Orlikowski, Paweł Majchrzak, Zbigniew Król, Łukasz Wojtalik i wielu, wielu innych biorących udział w środowym, wspólnym bieganiu.  
Każdy uczestnik biegu, który zapisze się i opłaci startowe otrzyma pakiet: numer startowy, chip, baton, pamiątkowy medal oraz napój ufundowany przez sponsora Browar Połczyn-Zdrój.

Na mecie na uczestników biegu czekać będzie posiłek regeneracyjny oraz woda i owoce. Na trasie będą zorganizowane minimum dwa punkty z wodą.
Na uczestników czekają nagrody OPEN: 1 miejsce - 500 zł, 2 miejsce - 300 zł, 3 miejsce - 200 zł, a także puchary i nagrody rzeczowe, które będziemy losowali na mecie. Suma wszystkich nagród wyniesie minimum 3000 zł!  

Trasa jak co roku, nie uległa zmianie:
Trasa biegu

Zapisy na portalu:
https://biegnijmy.pl/vi-bieg-borkow-polczyn-zdroj-2021

Polecane wydarzenia

Velo Baltic
Sport
Drugi etap cyklu prezentuje się przepiękną, malowniczą i bardzo wymagającą technicznie trasą. Zakręty oraz prawie 3-kilometrowy podjazd "Kavelsberg…
więcej informacji
Plakat MTB
Sport
więcej informacji
Plakat wydarzenia
więcej informacji