Warsztaty Crossminton-Basic Połczyn-Zdrój 2023

PLAKAT
Sport
Data wydarzenia
Godzina
18:00
Miejsce

Hala Widowiskowo-Sportowa  w Połczynie-Zdroju przy ul. Mieszka I-go 19

POLSKA AKADEMIA CROSSMINTONA i CROSSMINTON.pl zapraszają do udziału w warsztatach (typ Basic) organizowanych we współpracy z ICO (Międzynarodową Federacją Crossmintona), przeznaczonych dla dla nauczycieli wf, trenerów, instruktorów i animatorów sportu oraz kandydatów na instruktora lub animatora crossmintona.
Warsztaty odbędą się w Hali Widowiskowo-Sportowej  w Połczynie-Zdroju przy ul. Mieszka I-go 19, w piątek 22 września 2023r. od godz. 18.00 do 21.00. Zajęcia są bezpłatne.
Cel: zapoznanie uczestników z nowym sportem rakietkowym.
Program  zawiera następujące treści:
– podstawowe wiadomości o crossmintonie i sprzęcie do gry,
– opis techniki oraz zasad i punktacji rozgrywek,
– przykłady ćwiczeń i zabaw,
– pomysły na prowadzenie lekcji wychowania fizycznego.
Wymagany strój sportowy.
Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia warsztatów będący podstawą do ubiegania się o tytuł trenera/instruktora/animatora crossmintona (wymogi – EdukacjaPacross-ICO-CrossmintonPL ), a także zgodnie z zaleceniami ICO (Międzynarodowej Federacji Crossmintona) jest on podstawą do prowadzenia nauki gry w crossmintona w szkołach oraz centrach sportowo-rekreacyjnych w sytuacji, gdy uczestnik posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe (np. nauczyciel wf, trener sportu, instruktor sportu, instruktor rekreacji, itp.).
Rejestracja On-line poniżej, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Info/Pytania =>  Lidia Bomirska , pod numerem tel. 606 661 804.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie udziału drogą mailową lub telefoniczną.
Serdecznie zapraszamy
Formularz zgłoszeniowy WarsztatyCrossmintonBasic – Połczyn-Zdrój 2023  https://s.surveyplanet.com/7t86ghc5

Polecane wydarzenia