Sanatoria

Dugowieczni z Połczyna - wykres
POŁCZYŃSCY DŁUGOWIECZNI. Tajemniczy czynnik środowiskowy powoduje, że w Połczynie-Zdroju dożycie stu lat jest kilkaset procent bardziej prawdopodobne, niż gdzie indziej. – Nie wiemy, co to jest – kome…
więcej informacji
Sanatorium Irena fot. Sebastian Bezak
Sanatorium Irena https://uzdrowisko-polczyn.pl/sanatorium-irena ul. Zdrojowa 5, tel. 94 366 21 35
więcej informacji
Sanatorium Gryf fot. Sebastian Bezak
Sanatorium Gryf https://uzdrowisko-polczyn.pl/sanatorium-gryf ul. Solankowa 8, tel. 94 36 62 019, 696 495 133
więcej informacji
sanatorium Borkowo- fot. Sebastian Bezak
Sanatorium Borkowo https://uzdrowisko-polczyn.pl/sanatorium-borkowo ul. Sobieskiego 13, tel.94 366 21 06
więcej informacji
Sanatorium Marta fot. Sebastian Bezak
Sanatorium Marta https://sanatoriummarta.pl/ ul. Zdrojowa ½, 78-320 Połczyn-Zdrój,  94 364 57 21
więcej informacji
Hopferówka fot. Sebastian Bezak
Hopferówka https://www.hopferowka.pl/ ul. Solankowa 8b ,94 36 66 188
więcej informacji
Sanatorium Podhale fot. Sebastian Bezak
Sanatorium Podhale https://uzdrowisko-polczyn.pl/sanatorium-podhale ul. Solankowa 6, 94 366 24 05
więcej informacji
SPA Zdrojowe Zacisze. Fot. Tomasz Chmielewski
SPA Zdrojowe Zacisze https://uzdrowisko-polczyn.pl/spa-zdrojowe-zacisze ul. Solankowa 8, 94 366 2673  
więcej informacji
Schronisko Tadeuszówka fot. Sebastian Bezak
Schronisko Tadeuszówka https://uzdrowisko-polczyn.pl/schronisko-tadeuszowka ul. Sobieskiego 13, 94 366 2106
więcej informacji