Data publikacji
Mieszkańcy

Rynkowa 8: kamienica w centrum szuka właściciela

invest

Na zainteresowanych czeka inwestycyjna perła w samym sercu połczyńskiego kurortu, tuż przy zabytkowej starówce. To prestiżowa lokalizacja na mieszkania, biznes lub apartamenty w strefie „B” uzdrowiska. Cena wywoławcza? Jedynie 70.900,00 zł brutto!
Nowum jest to, że całość sprzedawana jest w formie rokowań. Kupujący sam może złożyć ofertę, jaka ma być wysokość ewentualnych rat i ile czasu chce je spłacać. Może to trwać nawet kilka lat, zaś budynek po remoncie może wygenerować dochód który pokryje koszty zakupu.
W całym zachodniopomorskim nie znajdziecie drugiej takiej nieruchomości inwestycyjnej. Rynkowa 8 w Połczynie-Zdroju to prawdopodobnie ostatnia tak atrakcyjna kamienica w województwie.
Obiekt wyróżnia nie tylko superatrakcyjna cena, ale przede wszystkim lokalizacja: to zabytkowe centrum uroczego miasteczka, z brukowanymi uliczkami i stylowymi latarniami oraz potencjał wynikający z położenia w najstarszym w Polsce uzdrowisku. Około 50 metrów dalej znajduje się deptak na ulicy Grunwaldzkiej, który był częścią historycznego Szlaku Solnego! Sama Grunwaldzka to dziś jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w kraju – ulica barwnych parasoli.
Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym do generalnego remontu, leży na działce nr 255 o powierzchni 0,0437 ha, położonej w Połczynie-Zdroju przy ulicy Rynkowej.
Inwestorów powinno zainteresować także to, że Połczyn-Zdrój jest obecnie wielkim placem budowy. Modernizowane są drogi, place, kanalizacja, parkingi, chodniki, obiekty użyteczności publicznej. Istnieje tu także „Pierwiastek Długowieczności” powodujący, że w gminie żyje najwięcej osób sędziwych, pomiędzy 91 – 100 lat! Dlatego to miasto, w którym warto inwestować.

Rokowania odbędą się w dniu 26 lipca 2022 roku w siedzibie Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju przy Placu Wolności 3-4. Szczegółowe informacje zawarte są w ogłoszeniach zamieszczonych na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju http://umig.polczynzdroj.ibip.pl/public/getFile?id=401743 .
Zaliczkę należy wnieść najpóźniej do dnia 22 lipca 2022r. (z zaznaczeniem, której nieruchomości dotyczy).
Więcej informacji pod nr telefonu: (94) 36-66-126.
Więcej na temat nieruchomości: http://investinpolczyn.pl/rynkowa-8/

 

Najczęściej czytane

Problem z podrzucaniem śmieci do koszy miejskich
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Obserwujemy mało estetyczne widoki, w postaci przepełnionych koszy ulicznych, w których przeważają plastikowe torby z odpadami pochodzącymi z indywidualnych gospodarstw domowych lub działalności gospo…
więcej informacji
rada pezyrowo
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
Wczoraj (23 czerwca 2022 r.) po południu w Urzędzie Miejskim w Połczynie-Zdroju odbyły się wybory uzupełniające członków Rady Sołeckiej w Sołectwie Przyrowo.   W głosowaniu tajnym członkami Rady Sołec…
więcej informacji
III Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Pomorza Zachodniego
Data publikacji:
  • Mieszkańcy
W sobotę 23 lipca br. w godz. 15:00-19:00 odbędzie się w Różańsku (gm. Dębno) III edycja Turnieju Kół Gospodyń Pomorza Zachodniego pod hasłem INWAZJA KOBIECEJ MOCY. Jest to największa w naszym regonie…
więcej informacji